Selinin Seçtikleri - Selininsectikleri.com Websitesi / AS TEKSTİL müşterilerinin gizlilik haklarına büyük önem vermekte ve aşağıda açıklanan Gizlilik Politikasını uygulamaktadır. Aşağıdaki maddeler, sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konuları içermektedir.

Toplanan Bilgiler

Sizlere doğru ve daha iyi hizmet verebilmek adına ad, soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, cinsiyet, doğum tarihi, kişisel ilgi alanları, fatura ve teslimat adresleri gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyacağız. Bu bilgiler haricinde, site ziyaret sıklığı ve zamanları, sipariş verilme zamanları ve sipariş anındaki IP adresi, ziyaret edilen ürün sayfalarının ve sipariş verilen ürünlerin istatistikleri gibi kişisel bilgi içermeyen toplu istatistiksel veriler de, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz etmek ve anlamak amacıyla toplanır ve kullanılır.

Sipariş oluşturma esnasında kullanılan kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemlerimizde saklanmaz.

Toplanan Bilgilerin Kullanımı

  • Sipariş süreçlerini yürütmek, tamamlamak ve müşterilerimizle ilgili iletişimi sağlamak
  • Ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek
  • Müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak

Sitede toplanan bilgiler, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile birlikte çalıştığımız firmalar, AS TEKSTİL’in ait olduğu grup firmaları ve kanuni yükümlülüklerin gerektirdiği noktalarda ilgili devlet mercileri ile paylaşılabilir.Bunların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. şahıs ya da tüzel kişilerle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


selininsectikleri.com neden güvenli

Kişişel Bilgilerinizin Güvenliği

Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. selininsectikleri.com bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

BU SİTE GÜVENLİDİR


Selininsectikleri.com web sitesi üzerinden yapılan tüm kredi kartı işlemlerinde 256 bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.